Kontakt

Przykładowe referencje - baseny

Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji

Dostarczono i zainstalowano Elektroniczny System Obsługi Klienta: serwer, bramki kontroli dostępu (obrotowe oraz uchylne), czytniki RFID, czytniki jednorazowych biletów opartych o kody kreskowe. Dostarczono i zamontowano szafki basenowe z płyty HPL wraz z elektroniką i system sterowania szafkami wraz z czytnikami RFID oraz czytnikami informacyjnymi oraz karty RFID oraz transpondery w formie opasek.

Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji to nowoczesny, całoroczny obiekt sportowo-rekreacyjny położony w kompleksie leśno-parkowym. Obiekt spełnia warunki niezbędne do organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

bosir_referencje.pdf

 


 

 

Tor Kajakarstwa Górskiego


Tor Kajakarstwa GórskiegoDostarczono System Monitoringu: kamery, obudowy do kamer, rejestrator do kamer, oprogramowanie i instalacje elektryczne.

System Kontroli Dostępu: serwer, bramki kontroli dostępu, czytniki bramkowe i kasowy, komputery kasowe, oprogramowanie kasowe, oprogramowanie zarzadzające i drukarki fiskalne.

Szafki basenowe oraz przebieralnie z systemem otwierania szafek: elektrozaczepy, sterowniki, czytniki, transpondery: karty RFID i zegarki

Tor Kajakarstwa Górskiego w Krakowie to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiekt w Europie i na świecie. Tor Kajakarstwa Górskiego (tzw. tor regatowy) umożliwia organizowanie treningów i zawodów kajakarstwa górskiego. Tor uczestniczy w prestiżowym projekcie Kraków Royal Sports, który ma na celu kreowanie wizerunku i promocję Małopolski na arenie międzynarodowej poprzez najciekawsze wydarzenia sportowe.


List referencyjnyBasen AGH


Dostarczono Elektroniczny System Obsługi Klienta: serwer, bramki kontroli dostępu, czytniki bramkowe oraz kasowe transponderów, komputery kasowe, oprogramowanie kasowe, drukarkę do faktur, drukarki fiskalne, barierki, oprogramowanie zarządzające, oprogramowanie synchronizacji czasu do tablic informacyjnych i tablice informacyjne.

Szafki basenowe wraz z systemem otwierania szafek: zamki, czytniki, sterowniki i transpondery.

System parkingowy: automaty wjazdowe, automaty wyjazdowe, szlabany, ramiona szlabanu, czujniki obecności samochodu, bramę wjazdową, oprogramowanie parkingowe, bilety parkingowe i karty RFID.

System bezprzewodowej łącznosci: piloty, domofony, odbiorniki domofonów.

Basen Akademii Górniczo-Hutniczej jest nowoczesnym kompleksem sportowo-rekreacyjnym zlokalizowanym w obrębie Miasteczka Studenckiego AGH. Oferuje szeroki asortyment atrakcji: basen sportowy, basen szkoleniowy, basen rekreacyjny, hydromasaże, jacuzzi, zjeżdżalnię czy sauny.


List referencyjny

 


Klub Sportowy KORONA


KoronaDostarczono Elektroniczny System Obsługi Klienta: terminal kasowy, czytnik kasowy, bramki kontroli dostępu, czytniki RFID, transpondery, UPS, oprogramowanie kasowe i oprogramowanie serwerowe.

Klub Sportowy KORONA Kraków posiada prawie wiekową tradycję w kształtowaniu i rozwijaniu młodych sportowców. Klub może się poszczycić licznymi medalami, które sportowcy KS KORONA KRAKÓW zdobywają na Mistrzostwach Polski i Europy oraz na zawodach Pucharu Świata. Klub w swojej bogatej ofercie posiada krytą pływalnię, stadion, halę widowiskowo-sportową, a także strefę odnowy i relaksu oraz hotel.


List referencyjny

 


Hotel ARENA


Hotel ARENADostarczono komputer kasowy, drukarkę do raportów, transpondery, czytnik, i zamki szafkowe.

Nowoczesny, trzygwiazdkowy hotel w centrum Tych, wyposażony w nowopowstałe cetrum SPA&wellness. Do dyspozycji gości oddano saunę fińską, łaźnię parową, grotę solną, nowatorski panel do opalania, prysznic z okrągłym panelem sufitowym, wzbogacony o aromo i koloroterapię.

 

list referencyjnyTermy Podhalańskie - Szaflary


Termy Podhalańskie

Dostarczono szafki wraz z elektronicznym systemem otwierania szafek: elektrozaczepy i transpondery.

Ośrodek Termy Szaflary złożony jest z zespołu całorocznych basenów termalnych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Na terenie Term znajdują się takie atrakcje wodne jak trzytorowa zjeżdżalnia rodzinna, siatka do wspinaczki, fontanna dla dzieci czy urządzenia do hydromasażu. Ośrodek oferuje również swoim gościom możliwość skorzystania z apartamentów oraz dwóch restauracji.


List referencyjny 

Pływalnia Miejska - Wąbrzeźno


Wąbrzeźno

Dostarczono Elektroniczny System Obsługi Klienta: serwer, bramki kontroli dostępu, czytniki, komputery kasowe, oprogramowanie kasowe, oprogramowanie zarządzające, transpondery i tablice informacyjne.

Jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w regionie, położony w  województwie kujawsko - pomorskim. Odwiedzający mogą korzystać z licznych atrakcji takich jak: zjeźdżalnia, bicz wodny, kaskada wodna czy sauna.

 

List referencyjnyPływalnia IKAR


Ikar

Dostarczono Elektroniczny System Obsługi Klienta: serwer, bramki kontroli dostępu, czytniki, komputery kasowe, oprogramowanie kasowe, oprogramowanie zarządzające i transpondery.

Pływalnia IKAR, mieści się przy Szkole Podstawowej w Bydgoszczy, w województwie kujawsko-pomorskim. Swoim klientom oferuje basen, saunę, brodzik dla dzieci oraz zjeżdżalnię rynnową o długości 42 metrów.

 

List referencyjnyPływalnia COMARCH


comarch

Dostarczono szafki wraz z elektronicznym systemem otwierania szafek: zamki, czytniki i transpondery.

Kryta pływalnia w Krakowie, o długości 25 metrów i głębokości od 120 cm do 180 cm. Obiekt posiada dwie sauny: suchą oraz parową, jak również nowoczesną siłownię.

 

 

 

List referencyjny

 


 


 

Lista referencyjna

  • Pływalnia Klubu Sportowego Korona - Kraków
  • Pływalnia Miejska – Bieruń Stary
  • Pływalnia Miejska – Zawiercie
  • Fundacja Rozwoju Sportu – Lędziny
  • Basen w hotelu Faltom – Rumia
  • Zespół Basenów - Pribra/Czechy
  • Pływalnia Miejska na ul. Warszawskiej – Gliwice
  • DW Graniczny – Zwardoń
  • Krakowski Klub Kajakowy i Ośrodek Sportu Kolna