Kontakt

Aktualności

 

15.09.2014r.


Całoroczny Stok Narciarski Szczęśliwice - WARSZAWA

 

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 10.09.2014r. Firma Transcom System zakończyła realizacje projektu wdrożenia Elektronicznego Systemu Obsługi Klienta RANDOR dla Całorocznego Ośrodka Narciarskiego Szcześliwice w Warszawie.


Projekt obejmował: dostawę i instalację nowoczesnych bramek dalekiego zasięgu Long Range LR EVO 01 wykonanych i zaprojektowanych przez firmę Transcom System, instalację i konfiguracje oprogramowania Elektronicznego Systemu Obsługi Klienta Randor, dostawę sprzętu komputerowego wraz z serwerem, a także budowę i wykonanie infrastruktury światłowodowej.


Dostarczone bramki dalekiego zasięgu LR EVO 01 są najnowocześniejszymi rozwiązaniami, które nie ustępują rozwiązaniom oferowanym przez firmy zagraniczne. Bramki te zostały wyposażone w akustyczną i wizualną sygnalizację przejścia, czujnik wysokości, skaner biletów z kodem kreskowym oraz foto-kontrole umożliwiającą kontrole: biletów, kart dorosłych i kart dzieci. Bramki są również wyposażone w sygnalizację świetlną do obsługi oraz duży kolorowy wyświetlacz. Firma Transcom System w ramach projektu dostarczyła również mobilne urządzenia do zdalnego kontrolowania przejść.