Kontakt

Oprogramowanie RANDOR Wyciąg
Podstawowymi funkcjami systemu RANDOR Wyciąg jest obsługa sprzedaży oraz kontrola dostępu dla pojedynczych wyciągów narciarskich lub stacji narciarskich posiadajacych kilka wyciągów.

System może działać w oparciu o karty zbliżeniowe lub bilety z nadrukowanym kodem kreskowym.

Narciarz korzystający z wyciągów narciarskich, w których został wdrożony autorski elektroniczny systemem obsługi klienta RANDOR Wyciąg, zakupuje kartę zbliżeniową - Skipass lub bilet z kodem kreskowym i korzysta z obiektu bezgotówkowo. Skipass jest kartą zbliżeniową, która komunikuje się z czytnikiem metodą radiową. Na karcie zapisana jest zaszyfrowana informacja o jej parametrach. Czytnik na kołowrocie weryfikuje za każdym razem informację zapisaną na karcie i przy poprawnej weryfikacji odblokowuje kołowrót. W przypadku posługiwania sie biletem, klient określa z góry ilość przejazdów, za które płaci.

Właściciel ośrodka dostaje zwrotne informacje na temat obłożenia obiektu w poszczególnych dniach i godzinach oraz zysków, zyskując możliwość(dzięki usłudze zmiennego cennika) dostosowania cen dla przyciągniecia jak największej ilości klientów oraz zwiększenia przychodów ośrodka.

Proponowany system wykonany jest w technologii, która zapewnia w kolejnych etapach wdrożenie systemu na innych obiektach (np. tor saneczkowy, wypożyczalnia sprzętu zimowego) oraz umożliwia połączenie kilku obiektów narciarskich w jeden jednolity system, pozwalający na posługiwanie się jednym Skipassem dzięki systemowi wspólnej karty. System posiada zaimplementowany algorytm rozliczania finansowego niezależnych wyciągów narciarskich, funkcjonujących w ramach jednego obszaru narciarskiego.


Zapewniamy możliwość wprowadzania zmian w systemie RANDOR zgodnie z potrzebami klienta.Zadania realizowane przez system:

  • obsługa klientów indywidualnych jednorazowych, karnetowych oraz grup,
  • możliwość przedsprzedaży,
  • dowolność w konstruowaniu cenników, udzielania rabatów, w celu przyciągnięcia większej liczby, klientów
  • rozliczanie płatności z góry, z dołu, bezgotówkowe,
  • kontrola stanu obciążenia obiektu,
  • obsługa sprzedaży towarów (sklep, bar),
  • pełna ewidencja ruchu towarów i ludzi wraz z analizą obciążeń obiektu,
  • uszczelnienie obiektu pod względem wejścia/wyjścia oraz pod względem finansowym,
  • rejestr i fiskalizacja każdej transakcji w systemie.


Referencje obiekty narciarskie

System Wspólnej karty

System TCS WypożyczalniaPOWRÓT